Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

LINERASE ® – kolagen typu I do regeneracji
i odbudowy skóry

Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej

 

LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Mechanizm działania oparty jest o modyfikację macierzy zewnątrzkomórkowej powodując m.in. namnażanie fibroblastów oraz produkcję kolagenu typu III. Stymulacja fibroblastów w dolnej warstwie tkanki łącznej powoduje zmiany w grubości i strukturze skóry, zwiększając jej elastyczność i gęstość. Dzięki tym właściwościom atelokolagen Linerase stanowi przełom w aspekcie odmładzania oraz medycyny regeneracyjnej.

 

LINERASE to  włoski kolagen przeznaczony do regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat ten pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Procedura zabiegu jest właściwie bezbolesna. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, porównywalny do zabiegów medycyny estetycznej.

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń osoby prowadzącej oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, (krem znieczulający) i przypomina klasyczną mezoterapię.
Sposób podawania jest mniej bolesny, gdyż wykonuje się mniej nakłuć z głębszym podaniem roztworu.
Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, czasem lekko swędząca, a nawet obrzęknięta. Reakcje te mogą utrzymać się nawet do 7 dni ( proces dotyczy skór bardzo uwrażliwionych).
Ze względu na wielkość opakowania Linerase zabieg zawsze obejmuje skórę twarzy, szyi i dekoltu lub twarzy, szyi, dekoltu  i dłoni.
Optymalna seria przy bardzo dojrzałych cerach, głebokich bliznach oraz głębokich zmarszczkach , składa się z 4 zabiegów w ciągu 2 miesięcy (co 2 tygodnie).

Efekty utrzymują się co najmniej od roku do kilku lat. W przypadku regeneracji blizn efekty są trwałe.

WSKAZANIA
 • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
 • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej
 • leczenie blizn – trądzikowych, po cesarskim cięciu, po-wypadkowych
 • zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek
 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry
PRZECIWWSKAZANIA
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa

CENA

twarz + szyja + dekolt: 1200 zł

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG