Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Mezoterapia Igłowa NEAUVIA

Pierwsza na świecie seria wchłanialnych organicznych preparatów tkankowych o udokumentowanym bezpieczeństwie stosowania.

Preparaty z tej serii to unikatowe połączenie kwasu hialuronowego, który odpowiedzialny jest za nawilżenie i wypełnienie zmarszczek oraz niewielkiej ilości hydroksyapatytu – aktywatora tkankowego, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Innowacyjna technologia dotyczy sposobu pozyskiwania kwasu hialuronowego opartego na fermentacji bezpiecznych, jak i niepatogennych szczepów bakterii Bacillus subtillis. Proces ten pozwala zminimalizować ryzyko niepożądanej reakcji immunologicznej, dzięki czemu odczyny na skórze po iniekcji są minimalne i szybko znikają.

 

Preparat NEAUVIA HYDRO DELUXE bez wahania można nazwać hitem rewitalizacji skóry. Mezoterapia z zastosowaniem preparatu HYDRO DELUXE przynosi rewelacyjne i długotrwałe efekty w postaci kompleksowego odświeżenia skóry. Nawilżona, ujędrniona skóra w mgnieniu oka odzyskuje witalność i młody świetlisty wygląd. Po serii zabiegów skóra jest wyraźnie uelastyczniona, jędrniejsza oraz bardziej świetlista.

 

WSKAZANIA

Polecamy tę mezoterapię pacjentom, którzy potrzebują odświeżenia, gruntownego odżywienia skóry oraz dogłębnej rewitalizacji.

Jeżeli skóra na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach jest wyraźnie zmęczona, zszarzała, jeżeli wymaga odnowy oraz odzyskania sprężystości – jest to zabieg stworzony dla Państwa.

PRZECIWWSKAZANIA
  • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat
  • cukrzyca
  • stany ropne i zapalne skóry
  • opryszczka
  • ciąża i karmienie piersią