Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Bańka chińska i masaż izometryczny

bańka chińska

Bańka chińska to nic innego jak gumowa bańka, która poprzez łatwe zasysanie tkanki tłuszczowej powoduje rozbicie cellulitu i silne ujędrnienie. To jednak nie takie łatwe jak może się wydawać, ponieważ najważniejszą składową zabiegu jest technika wykonania.

 

Specjalistyczne ruchy (również dobrane pod kątem problemu), czas trwania, siła zassania – to elementy decydujące o skuteczności. Bańka zasysając tkankę tłuszczową poprzez zmienne ruchy pobudza komórki tłuszczowe, rozbija a następnie toksyny są przepychane w kierunku węzłów chłonnych poprzez ruchu drenażu limfatycznego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabieg powinien być powtarzany dwa razy w tygodniu lub minimalnie raz w tygodniu.

 

Po zabiegu polecamy wykonywanie masażu izometrycznego. Wymasowana, zaczerwieniona skóra potrzebuje jeszcze dotlenienia, żeby zwiększyć efekty zabiegowe.

Masaż ten polega na oklepywaniu napiętego mięśnia przez określony czas. Efekt nazywamy bierną siłownią, ponieważ na następny dzień mogą wystąpić zakwasy. Połączenie bańki chińskiej i masażu izometrycznego, według naszych wszelkich doświadczeń jest najbardziej skutecznym zabiegiem w likwidacji cellulitu i ujędrnienia skóry.