Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Botox

 

Botox jest zabiegiem ostrzykiwania, dzięki któremu możemy odmłodzić twarz poprzez czasowe zablokowanie przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego i rozluźnienie poszczególnych mięśni. Dzięki neutralizacji mięśnie nie działają przez okres od 4 do 6 miesięcy. W tym czasie skóra odpoczywa, mięsień „zapomina” o skurczu, co skutkuje wypoczętym i naturalnym wyglądem.

 

W zabiegach wykorzystywana jest oczyszczona postać toksyny botulinowej typu A. Wstrzyknięcie odpowiednich, niewielkich dawek preparatu likwiduje i zapobiega zmarszczkom mimicznym wywołanym przez kurczenie się mięśni twarzy. Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy.

 

Botox jest także zabiegiem zapobiegającym powstawaniu zmarszczek, zaleca się go jako profilaktykę. Zabiegu nie należy wykonywać częściej niż co 3 miesiące.

WSKAZANIA
  • zmarszczki mimiczne górnej części twarzy (wokół oczu, poprzeczne na czole, pomiędzy brwiami)
  • zmarszczki dolnej części twarzy
  • nadpotliwość dłoni i stóp
PRZECIWWSKAZANIA
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • stosowanie antybiotyków
  • zaburzenia przekaźnictwa nerwowego

CENA

Oczy: 400 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła: 700 zł
Lwia zmarszczka: 400 zł
Unoszenie kącików ust: 200 zł
Zmarszczki palacza: 200 zł