Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Likwidacja przebarwień Dermamelan®

Problem plam barwnikowych jest współcześnie bardzo rozległy. Starzenie się skóry jako wynik częstej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, przebarwienia o podłożu hormonalnym, ciemne plamy na dłoniach i przedramionach to powód, dla którego coraz więcej osób zgłasza się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.

_
Za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów przerywających proces gromadzenia się melaniny można rozwiązać ten kłopot. Kuracja DERMAMELAN® umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask.

Laboratorium Mesoestetic® dzięki wieloletniej współpracy ze specjalistami w zakresie Medycyny Estetycznej i Dermatologii ma ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia produktów o działaniu depigmentacyjnym. Laboratorium Mesoestetic® ciągle zgłębia zdobytą w tym zakresie wiedzę, a to zaowocowało stworzeniem preparatu nowej generacji w leczeniu przebarwień jakim jest DERMAMELAN®.

 

Jednorazowa kuracja DERMAMELAN® pozwala na uzyskanie efektów zbliżonych do efektów uzyskanych po kuracji Amelan, przy większym profilu bezpieczeństwa.
Program terapii DERMAMELAN® jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry.

Głównym wskazaniem podobnie jak w przypadku Cosmelanu® jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym (melasma).

Mechanizm działania DERMAMELAN® jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowy enzym w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w DERMAMELAN® działa przez blokowanie tego enzymu, lub odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Zarówno maska jak i krem DERMAMELAN® zawierają ten sam skład jakościowy. Wyższa koncentracja substancji depigmentujących znajduje się w masce.

 

dermamelan

PRZECIWWSKAZANIA
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • opryszczka
  • aktywne zmiany na skórze
  • stosowanie leków z witaminą A

CENA

Likwidacja przebarwień • 1700 zł