Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Wizaż

Makijaż to coś więcej niż pędzle, cienie, korektory, linery, kamuflaże, błyszczyki…to geometria twarzy, wizja człowieka.

Dajemy naszym specjalistkom do dyspozycji kosmetyki najlepszych marek.  Sprawimy abyś poczuła się jak na backstagu sesji zdjęciowej. Specjalistyczne bazy, fixery, utrwalacze, pogłębią nadane przez nas kolory i zatrzymają ich trwałość. Uwielbiamy eksperymentować i uczyć się nowych technik wizażu. Nie popadamy w rutynę i namawiamy klientów do przynoszenia swoich własnych zdjęć inspiracji makijażowych, które chcielibyście zastosować na sobie.

Postaramy się odzwierciedlić wszystkie wasze pragnienia, uwydatnić najlepsze cechy twarzy oraz przykryć niedoskonałości.

 

W naszym zespole mamy wysoko wykształconą wizażystkę, która oprócz dyplomu magisterskiego z kosmetologii, skończyła również prestiżową Szkołę Wizażu w Warszawie i doszkala się u najlepszych w Polsce. Zapraszamy do śledzenia naszych metamorfoz na FanPage: Aneta SOBIESZEK MAKE UP.

 

aneta

CENY

Makijaż dzienny • 60 zł

Makijaż okolicznościowy (wieczorowy/ślubny/sylwestrowy) • 80 zł
(+ 20 zł za kępki rzęs)