Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Pielęgnacja dłoni i stóp

MAMA

Zabiegi: PIELĘGNACJA DŁONI

Manicure tradycyjny

Dla osób ceniących klasykę i możliwość szybkiej zmiany koloru lub powrotu do naturalnego koloru płytki, manicure tradycyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pracujemy na sprawdzonych lakierach ponieważ cenimy ich trwałość i paletę kolorów, która szybko dostosowuje się do obecnych trendów.

Manicure hybrydowy

To świetne rozwiązanie dla osób ceniących trwałość i czas, pod warunkiem, że lakiery będą doskonałej jakości a personel świetnie przeszkolony i doświadczony. Tak właśnie jest u nas. Pracujemy na różnych markach ze względu na ciekawe palety i nowe innowacyjne rozwiązania, których nie zapewni nam jedna firma. Mamy w ofercie tak szeroką gamę kolorów, że nawet dla bardzo wymagających klientów znajdą się rozmaite palety – od klasycznych, po neonowe, połyskujące brokatem i matowe. Jesteśmy bardzo staranni w wykonaniu. Wszystkie nasze narzędzia są sterylizowane i szczególnie dbamy o higienę takich zabiegów.

Manicure hybrydowy Nail Art.

Byliśmy pierwszym gabinetem w okolicy, który oferował taką usługę na wysokim poziomie. Do jej wykonania przeszkoliła nas firma Pani Marzeny Kanclerskiej z NailSpa Warszawa, która słynie z najlepszej opinii wśród warszawiaków. Dzięki temu masz niepowtarzalną możliwość wybrania wzorów na hybrydzie :

  • Manicure Moon
  • Manicure Ombre
  • Outline
  • Reverse
  • Ornamenty
  • Zdobienie farbkami

Na miejscu możesz wybrać struktury i wzory – z palety, jakie najbardziej do Ciebie przemawiają a my podpowiemy rozwiązania kolorystyczne.


Zabiegi: PIELĘGNACJA STÓP

Pedicure klasyczny

Stopy to najodleglejsza część ciała a jednak strefa na którą wszyscy zwracamy uwagę, kobiety i mężczyźni. Pielęgnacja stóp jest bardzo istotna choćby ze względów praktycznych. Poruszamy się na nich codziennie,przez co powstają pęknięcia, zadrapania, zgrubienia, wysuszenie lub nadpotliwość.

Odpowiednia pielęgnacja w gabinecie w połączeniu z pielęgnacją domową jest kluczem do sukcesu. Bardzo istotnym elementem jest systematyczność w przypadku stóp problematycznych. Nie mniej istotne są paznokcie – ich odpowiednie opiłowanie, kształt lub wyprowadzenie paznokci wrastających. Tą całą procedurę przeprowadzamy w najbardziej sterylnych warunkach, wykorzystując autoklaw i całą rzeszę preparatów odkażających i dezynfekujących. Staramy się aby zabieg był przyjemny, jak najbardziej efektywny i trwały.Pracujemy na preparatach OPI, CDC, Gehwol, Sehe, Monduniq.

Pedicure hybrydowy

Podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego stosujemy techniki zaczerpnięte dzięki szkoleniom Pani Marzeny Kanclerskiej NailSpa Warszawa. Staramy się sprecyzować oczekiwania klienta i dołączyć do nich nasze rady odnośnie kolorów i ich połączeń. Potrafimy uwydatnić kształt paznokci, wystylizować lub wycieniować w pożądanym obszarze. Mat, błysk, neon, french, kolor, zdobienie hybrydowe czy wieczorny szyk – Ty wybierasz, my podpowiadamy!

Nienaganna sterylizacja autoklawem, preparaty odkażające i najwyższa czułość na punkcie czystości będą gwarantem Twojego bezpieczeństwa a komfortowy fotel z masażem pozwoli Ci się odprężyć na każdym etapie zabiegu.