Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Epi lab – najlepszy laserem
do epilacji na świecie

EpiLa

Bezpieczeństwo

 

Urządzenie, jako jedyne na świecie, jest wyposażone w przeciwpoparzeniowy opatentowany system ABS. Eliminuje jakiekolwiek ryzyko poparzeń.

Skuteczność

 

Laser ten jako jedyny na świecie posiada 2 długości fali w jednej głowicy. Daje to wyższą skuteczność w usuwaniu jasnych i rudych włosów.

Bezbolesność

 

Posiada opatentowany wzmocniony potrójny system chłodzenia, który dzięki specjalnej wyreparowanej mrożącej sondzie schładza naskórek do -5°C.

Szybkość

 

Jest to najszybszy laser do depilacji na świecie. Bezbolesny zabieg wykonać można nawet w kilka minut!

THE EPI LAB
to jedyny laser na świecie, który:

  • Jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym diodowym laserem na świecie, posiada 6 patentów – jest rewolucją technologiczną na rynku światowym.
  • Jako jedyny na świecie jest wyposażony w opatentowany przeciwpoparzeniowy system ABS gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy.
  • Opatentowany potrójny system chłodzenia, bazujący na ogniwie Peltier’a „zamraża” naszą skórę do poziomu naskórka do -5 stopni C sprawiając, że komfort bezbolesnej epilacji jest na najwyższym możliwym poziomie – minimalizuje ból niemal do zera (chłodzenie odbywa się bezpośrednio podczas zabiegu, dzieje się to za pośrednictwem specjalnie wyseparowanej aluminiowej sondy umieszczonej w głowicy lasera).
  • Posiada opatentowany system podwójnego ogniskowania, co oznacza, że jako jedyny laser na świecie jest w stanie targetować do dwóch chromoforów jednocześnie! W jednej głowicy zabiegowej zawiera dwie długości fali: standardową 800nm i 950nm, która pozwala na bezpieczną pracę u osób z ciemną karnacją oraz osiąga wyższą skuteczność przy usuwaniu jasnego i rudego włosa.
  • Ma opatentowany system ogniskowania TAPER, jednorodny profil plamki, który ogranicza standardowe efekty uboczne do zera (taka sama gęstość energii laserowej na całej plamce ogniskowania lasera, brak tzw. „gorących plam”), a nakładka Flat-Top zabezpiecza przed poparzeniem.
  • Daje możliwość pracy na wszystkich fototypach skóry, aż do VI fototypu według skali Fitzpatricka oraz daje możliwość pracy na wszystkich fototypach włosów, nawet bardzo jasnych i rudych, ponieważ dwie długości fali dają wysokie powinowactwo do oxyhemoglobiny, mówiąc prosto, oprócz komórek barwnika również niszczone są mikronaczynia krwionośne, które ten włos odżywiają.
  • Nadaje się do pracy na opalonej skórze – bezpieczeństwo pracy zapewnia opatentowana technologia Double Pulse® czyli podwójny puls w jednym strzale laserowym.
  • Możliwość pracy przez cały rok – również w okresie pełnego nasłonecznienia oraz na odkrytych obszarach jak wąsik, broda, ręce czy nogi.
  • Najszybszy laser na rynku dzięki opatentowanemu systemowi trybu pracy Smooth Pulse – decyduje o tym częstotliwość do 12 Hz.
PIERWSZA WIZYTA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Przeczytaj przeciwwskazania do zabiegu i wypełnij kartę pacjenta

 

Jeśli chcesz permanentnie, raz na zawsze, pozbyć się owłosienia i w tym celu zdecydowałaś/eś się na epilację laserową, przeczytaj uważnie listę PRZECIWWSKAZAŃ DO ZABIEGU EPILACJI LASEROWEJ oraz KARTĘ PACJENTA.

 

Karta pacjenta jest jednocześnie zgodą na wykonanie zabiegu – trzeba ją podpisać, aby z skorzystać z epilacji.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy na bezpłatną konsultację oraz bezpłatną próbę laserową, na którą trzeba się wcześniej umówić. Jeżeli są wątpliwości natury medycznej, konieczna jest wcześniejsza rozmowa z lekarzem i ewentualna zgoda pisemna lekarza na wykonanie zabiegu. (Uwaga! Zgodnie z prawem zabieg wykonujemy u osób, które skończyły 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest pisemna zgoda prawnego opiekuna).

 

Upewnij się, że wypełniłeś zalecenia.

 

Przygotowanie do zabiegu trwałego usuwania owłosienia, czyli epilacji laserowej, sprowadza się do przestrzegania kilku podstawowych zasad:
– nie wolno przyjmować leków ani innych preparatów światłouczulających (między innymi herbatek ziołowych typu Figura czy dziurawiec);
– nie wolno stosować balsamów brązujących (samoopalaczy) oraz balsamów z drobinkami złota przez 2–3 tygodnie przed zabiegiem;

Przygotuj skórę do zabiegu

W przypadku tendencji do występowania zapalenia mieszków włosowych obszar, na którym wykonana będzie epilacja, należy ogolić tuż przed zabiegiem. Jeśli tendencja nie występuje, włosy należy zgolić w dniu zabiegu lub dzień wcześniej.

 

Przypominamy, że w czasie golenia najlepiej użyć pianki lub żelu – zapobiegnie to powstaniu podrażnień. Trzeba także uważać, żeby się nie zaciąć. Uwaga! Włosy muszą być ogolone maszynką. Wszelkie inne metody (kremy do depilacji, wosk, pęseta itp.) sprawią, że zabieg będzie nieskuteczny i powinny być zakończone co najmniej 4 tygodnie przed planowaną epilacją laserową. Aby laser mógł zniszczyć macierz włosa, musi dostać się do niej po łodydze włosa. Jeżeli więc wyrwiemy włos przed zabiegiem, to energia wytworzona przez laser nie będzie miała środka transportowego i nie dotrze do brodawki włosa.

 

Ponadto skóra przed epilacją musi być umyta. Nie wolno smarować jej żadnymi balsamami ani emulsjami. Jeśli skóra w miejscu, które ma być poddane zabiegowi, jest bardzo sucha i podrażniona, dopuszcza się użycie kremu kojącego lub łagodzącego co najmniej 8 godzin przed wizytą. Przy epilacji pach prosimy o niestosowanie dezodorantów i antyperspirantów lub dokładne zmycie ich bezpośrednio przed zabiegiem.