Jagiellońska 4/6 lok.9
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce, które powstało z pasji do nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. To przestrzeń, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

 

created by a4studio.pl

 

Korekta nosa Kwasem Hialuronowym

Garbki na nosie, góry i doliny – są często przyczyną kompleksów i braku akceptacji swojego wyglądu.

 

Nie każdy chce się podejmować bardzo inwazyjnych metod rekonstrukcji i poprawy wyglądu nosa. Nie każdy też dysponuje czasem i możliwościami do odbycia rekonwalescencji.

 

Na pomoc przychodzi medycyna estetyczna i odpowiednio stężone preparaty kwasu hialuronowego, które podane umiejętnie, skutecznie poprawiają wygląd nosa, ale często też całej twarzy.

 

Zabieg jest krótki i mało bolesny a rekonwalescencja żadna. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu i często pacjenci nie mogą uwierzyć, że taką metodą można osiągnąć takie spektakularne efekty.

CENA

zabieg • 1200 – 1400zł