Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

INFUZJA TLENOWA – anti age staminal oxygen

1a_INFUZJAINFUZJA TLENOWA – Zabieg, który kochają gwiazdy

 

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega ona na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstw skóry, za pomocą hiperbarycznego tlenu pod ciśnieniem. Kluczowa w zabiegu jest procedura. Zabieg zaczynamy od peelingu twarzy a godzinny zabieg tlenowy jest oparty o najnowocześniejsze technologicznie ampułki – ISOL Anti-Age (lub sensitive) staminal oxygen serum. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Może być wykonany jednorazowo lub w serii.


Jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu!

Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda  rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

 Specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem  umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Bogate w czyste składniki aktywne między innymi kwas hialuronowy zapewnia skórze młody wygląd, pozwala zwiększyć jej gęstość, a także poprawić jędrność i napięcie.

 

W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, poprawiając kondycję skóry.
 

Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny – praktycznie brak przeciwwskazań poza alergią na któryś ze składników preparatów.

 

Już po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu!

EFEKTY
  • 
wygładzenie okolic oczu
  • rozjaśnienie przebarwień
  • zwiększenie metabolizmu komórkowego
  • dotlenienie skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • 

głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
  • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
  • 

przyspieszenie procesów gojenia
  • 

młody wygląd
  • rozjaśniona i zdrowa skóra