Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Peelingi Rhonda Allison – nowość

Rhonda Allison to lider na amerykańskim rynku w dziedzinie medycyny estetycznej od 30 lat. Produkty są używane w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, chirurgii plastycznej itp. a także w codziennej pielęgnacji domowej.

Dzięki silnym, naturalnym składnikom aktywnym powodują skuteczną i szybką regenerację skóry.

 

Rhonda Allison to nowoczesna kosmetyka oparta na peptydach. Wszystkie produkty pozyskiwane są z naturalnych zasobów, nie posiadają szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu niektóre kosmetyki mogą być używane nawet przez kobiety w ciąży.

  • Nowoczesne dermokosmetyki
  • Zaawansowana technologia peptydowa
  • Lider na Amerykańskim rynku od 30 lat

 

To za co kochamy Rhondę, to przede wszystkim:

  • unikatowe procedury zabiegowe, pozwalające na łączenie produktów o szerokim spektrum zastosowania
  • wykorzystanie enzymów, które praktycznie nie występują w żadnej inne marce i kosmetykach (a na pewno nie w takim stężeniu i z takim efektem)
  • zabiegi, które nie wymagają złuszczania i rekonwalescencji a jednoczenie przywracają piękno skóry – natychmiastowoniesamowite zapachy, bazujące wyłącznie na naturalnych składnikach

 


Zabieg Antyoksydacyjny

Zabieg działa bardzo delikatnie złuszczająco, przeciwzapalnie. Humektant, zawiera naturalne flawonoidy o najwyższym stopniu antyoksydacyjnym. Działa doskonale w kuracjach anti-age, zwalcza i zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki i odbudowuje tkankę skórną. To bardzo bogaty zabieg peptydowy, które wbudowują się w skórę, tworząc nową i zdrową strukturę komórkową.


Zabieg dla skóry Ekstremalnie Suchej

Doskonały zabieg dla skór, zarówno suchych jak i wrażliwych. Wyjątkowo dobrze nawilża i utrzymuje skórę w doskonałej formie przez dłuższy czas. Zawarty w zabiegu kwas mlekowy dodatkowo podziała na zmarszczki mimiczne. Każda, nawet najbardziej przesuszona skóra ma szansę odzyskać upragniony blask nawilżenia.


Zabieg Ekspresowy Lifting

Zabieg nadaje się dla każdego rodzaju skóry. Jest to szybki zabieg liftingujący, połączony z wysokim nawilżeniem. Polecany dla skór o dużej ilości zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych. Doskonały dla szybkiego podniesienia owalu twarzy. Amino-peptydy długo utrzymują stan liftingu.