Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni wiele lat temu. Chciełam zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykałam się często w gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie wzbogacone o niepowtarzalną atmosferę. Wierzę, że nasi klienci i pacjenci przychodzą do nas z uśmiechem i wiedzą, że nasz zespół to drużyna uśmiechniętych, pełnych zaangażowania, profesjoanlizmu i energii kosmetologów. Każdego dnia staramy dać z siebie 110 % naszych możliwości. SkinMedical ma być miejscem gdzie płacisz za efekty a nie za obietnice. Nie ma znaku równości między takim samym problemem jednej i drugiej osoby, a co za tym idzie efekty są czasami zupełnie różne. Naszym nadrzędnym celem jest Twoja satysfakcja, poczucie nie wyrzuconych pieniędzy i dobra inwestycja, której dokonaliście. Doświadczenie jakie zdobyliśmy na szkoleniach w Angli, Francji czy Stanach Zjednoczonych przelewamy na regionalny rynek wprowadzając innowacyjne urządzenia, zabiegi, nowej jakości produkty, nowe podejście do klienta – do Ciebie. Światowa jakość nie musi oznaczać kroci wydanych pieniędzy – to następna nowość jaką chcemy zaproponować. Minęły już czasy kiedy kosmetyka, modelowanie sylwetki czy medycyna estetyczna oznaczały luksus i niedostępność. U nas każdy znajdzie coś dla siebie w przystępnej cenie. Chcemy abyś był naszym stałym klientem a nie klientem okazjonalnym – urodzinowym czy sylwestrowym. Dopasujemy się do Twoich potrzeb i możliwości finansowych w taki sposób abyś wychodził od nas zadowolony i szczęśliwy i abyśmy wspólnie planowali – kiedy znowu się spotkamy? Nasza oferta jest tak bogata – BA! Nieustannie się powiększa, że każdy znajdzie dla siebie przestrzeń do pielęgnacji na miarę swoich potrzeb i portfela. My Tobie służymy – dla nas jesteś pępkiem świata.


kamila nowy

Kamila Staniek – od 12 lat zajmuję się kosmetologią i medycyną estetyczną. Swoją karierę zaczynałam od praktyk w ośrodku Spa pod Warszawą, gdzie bardzo szybko zaczęłam wykonywać większość zabiegów. Następnym etapem była praca w Spa w Krakowie, gdzie po roku zostałam kierownikiem ośrodka mając zaledwie 24 lata. Szybko dorastałam w tym zawodzie. Życie przyniosło mi kolejną niespodziankę i z czynnego kosmetologa zostałam szkoleniowcem prestiżowej amerykańskiej marki Dermalogica oraz francuskiej – Purles.

Dzięki pracy tej podróżowałam po całej Polsce szkoląc kosmetyczki i kosmetologów. Zagraniczne szkolenia w International Dermal Institute dały mi bardzo szerokie horyzonty na problemy dermatologiczne i ogromną wiedzę jaką staram się teraz przekazać klientom.. Ostatnim etapem przed założeniem SkinMedical była praca w charakterze managera prestiżowej Kliniki Medycyny Estetycznej w Krakowie. Dzięki tej pracy ponownie współpracowałam z dr Filipem Resiem w zakresie medycyny estetycznej, będąc jego prawą ręką. Do dziś medycyna estetyczna to mój konik.

Jestem szczęśliwa, że żyję w czasach gdzie dobra ręka, odpowiednie preparaty i wiedza potrafią działać cuda. Nie jestem w stanie wymienić choćby połowy szkoleń jakie przeszłam w swoim żyiu, podać konkretnej liczby osób jakie wyszkoliłam ani odpowiedzieć na pytanie jak dużo pracowałam przez cały ten okres. To były lata ciężkiej pracy z ogromną satysfakcją i niespotykaną pasją. Chcę pokazać klientom, że kosmetologia to wyniki i efekt a nie fanaberie i luksus. Moim marzeniem jest dać Skierniewiczanom wszystko co oferują duże miasta, ale za dobrą cenę. Ważny jest dla mnie każdy klient, który wchodzi przez nasze drzwi, zarówno na hennę jak i na inwazyjne zabiegi.

O SkinMedical myślę wyłącznie jak o miejscu do którego sama chciałabym chodzić. Klienci to dla mnie Pępek Świata. Są dla mnie motorem rozwoju i udoskonalnania naszej pracy. To oni sprawiają, że wstaję z łóżka szczęśliwa.

Dla nas jesteś pępkiem świata i tej zasady nigdy nie porzucimy!

Dr Filip Reś – bardzo znany krakowski lekarz, chirurg o specjalizacji naczyniowej, specjalista medycyny estetycznej to osoba z którą przyjaźnimy się od wielu lat, ciągle spotykając się na różnych stopach zawodowych. Mamy do niego najwyższe zaufanie i cenimy jego ponad przeciętny profesjonalizm. Wyznacza trendy w medycynie estetycznej, uczestniczy w szkoleniach i sympozjach na całym świecie. Kilka razy do roku szkoli się w Stanach czy Francji. Wprowadza ciągle nowe rozwiązania. Artysta w swoim fachu. Wykonuje zabiegi z zakresu botoxu, wypełnień bruzd nosowo-wargowych, czoła, lwiej zmarszczki, ust, modelowaniu ust, nici hialuronowych, lipolizy, nici Silhoutte soft, osocza bogatopłytkowego. Wprowadził jako pierwszy w naszym regionie Kolagen typu I i wiele innych zabiegów. Nieustannie proponuje coś nowego i stara się sprostać wymaganiom pacjentów.