Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Mamy na koncie już dobrych kilka lat działalności Skina.

 

W najśmielszych wyobrażeniach, nie podejrzewałabym, że to moje pierworodne dziecko tak fantastycznie się rozwinie. Nie da się opisać wszystkich działań, jakie doprowadziły do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Tego, jak bardzo oferta zabiegów została poszerzona. Oczywiście, to był ogrom pracy całego zespołu, ale też dużo szczęścia do fantastycznych klientów. Działamy już na prawie wszystkich obszarach kosmetologii – od medycyny estetycznej, przez laseroterapię, modelowanie sylwetki, wizaż, pielęgnacje dłoni i stóp, po trychologię.

Odbyliśmy nie zliczoną ilość szkoleń z każdej dziedziny, w której się specjalizujemy.

Odwiedziliśmy Paryż, Nowy Jork, Polskę wzdłuż i wszerz. Czeka nas jeszcze wiele fantastycznych szkoleń w Polsce i za granicą. Kosmetologia, to taka piękna dziedzina, która rozwija się w tempie błyskawicy. Potrafimy już pielęgnować pacjentów onkologicznych, kobiety w ciąży i w trakcie połogu i karmienia piersią. Staramy się pomóc każdemu bez wyjątku. Naszym odbiorcą jest również mężczyzna – świadomy, wiedzący z czym i po co przychodzi. To nasz wielki sukces. Mamy w ofercie najlepszy i najbezpieczniejszy laser diodowy na świecie, najlepsze sprzęty medyczne do modelowania sylwetki. Nasz personel nieustannie się rozwija i poszerza swoje horyzonty. A Skin? Skin energetyzuje się codziennie, dzięki naszym klientom.

 

To dzięki Wam przenieśliśmy siedzibę. To z myślą o Was wprowadziliśmy dużo zmian, ulepszeń i powiększyliśmy komfort zabiegów. Każda złotówka, która trafia od Was do nas jest nieustannie inwestowana, obracana w dłoni i zamieniana na rozwój. Rozwój jest jedyną drogą do sukcesu, zadowolenia i satysfakcji nas wszystkich. Obiecujemy wytrwale zdobywać szczyty i zaskakiwać Was na każdym kroku!

 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

SKINMEDICAL

Jagiellońska 4/6, Skierniewicetel.: 79 50 50 980 ZAPRASZAMY:pn-pt: 9:00 – 20:00

Kamila Staniek – od 12 lat zajmuję się kosmetologią i medycyną estetyczną. Swoją karierę zaczynałam od praktyk w ośrodku Spa pod Warszawą, gdzie bardzo szybko zaczęłam wykonywać większość zabiegów. Następnym etapem była praca w Spa w Krakowie, gdzie po roku zostałam kierownikiem ośrodka mając zaledwie 24 lata. Szybko dorastałam w tym zawodzie. Życie przyniosło mi kolejną niespodziankę i z czynnego kosmetologa zostałam szkoleniowcem prestiżowej amerykańskiej marki Dermalogica oraz francuskiej – Purles.

Dzięki pracy tej podróżowałam po całej Polsce szkoląc kosmetyczki i kosmetologów. Zagraniczne szkolenia w International Dermal Institute dały mi bardzo szerokie horyzonty na problemy dermatologiczne i ogromną wiedzę jaką staram się teraz przekazać klientom.. Ostatnim etapem przed założeniem SkinMedical była praca w charakterze managera prestiżowej Kliniki Medycyny Estetycznej w Krakowie. Dzięki tej pracy ponownie współpracowałam z dr Filipem Resiem w zakresie medycyny estetycznej, będąc jego prawą ręką. Do dziś medycyna estetyczna to mój konik.

 

Jestem szczęśliwa, że żyję w czasach gdzie dobra ręka, odpowiednie preparaty i wiedza potrafią działać cuda. Nie jestem w stanie wymienić choćby połowy szkoleń jakie przeszłam w swoim żyiu, podać konkretnej liczby osób jakie wyszkoliłam ani odpowiedzieć na pytanie jak dużo pracowałam przez cały ten okres. To były lata ciężkiej pracy z ogromną satysfakcją i niespotykaną pasją. Chcę pokazać klientom, że kosmetologia to wyniki i efekt a nie fanaberie i luksus. Moim marzeniem jest dać Skierniewiczanom wszystko co oferują duże miasta, ale za dobrą cenę. Ważny jest dla mnie każdy klient, który wchodzi przez nasze drzwi, zarówno na hennę jak i na inwazyjne zabiegi.

 

O SkinMedical myślę wyłącznie jak o miejscu do którego sama chciałabym chodzić. Klienci to dla mnie Pępek Świata. Są dla mnie motorem rozwoju i udoskonalnania naszej pracy. To oni sprawiają, że wstaję z łóżka szczęśliwa.

 

Dla nas jesteś pępkiem świata i tej zasady nigdy nie porzucimy!