Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00
sob: 9:00 – 17:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Likwidacja przebarwień EPI LAB

Przebarwienia to widoczne gołym okiem plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Przebarwienia bardzo często powstają przy udziale światła słonecznego i często są po prostu nagromadzeniem melaniny – barwnika skóry produkowanego w odpowiedzi na promienie ultrafioletowe.

Czasem jednak niewielka plamka może być wynikiem zwiększenia ilości nie tylko samego barwnika, ale także produkujących go komórek – melanocytów. Przebarwienia mogą się pojawić na czole, policzkach, nosie, dłoniach, dekolcie, rzadko na żuchwie. Dotyczą 30% kobiet po trzydziestym roku życia i 90% po pięćdziesiątym.
Impuls IPL+ RF wybiórczo pochłaniany jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik, powodując ich zniszczenie.

 

Przebarwienia ciemnieją w ciągu kilku godzin po zabiegu. Należy być przygotowanym, że mogą nabrać koloru gorzkiej czekolady. Mogę również powstawać strupki. Od następnego dnia rozpoczyna się proces łagodnego złuszczania i trwa około 2 tygodni. Od razu po zabiegu laserowym można nakładać makijaż i maskować przebarwione miejsca. W przypadku bardzo głębokich przebarwień zalecane jest powtarzanie zabiegu co 3–4 tygodnie.

Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie; średnio potrzeba 3–5 zabiegów.
Zabieg można poprzedzić mikrodermabrazją, co zwiększa skuteczność terapii. Oprócz zabiegów laserowych powinno się stosować kremy rozjaśniające, blokujące proces tyrozynazy, oraz kremy z wysokimi filtrami. Nie należy narażać skóry na promienie słoneczne ani opalać się w solarium.

WSKAZANIA

Najlepsze efekty uzyskuje się, stosując IPL w leczeniu płytkich przebarwień:
•    piegów
•    plam soczewicowatych starczych
•    przebarwień pozapalnych
•    przebarwień polekowych

CENY

Twarz • 350 zł
Twarz + szyja • 400 zł
Twarz + szyja + dekolt • 450 zł
Dłonie • 350 zł

* POJEDYNCZE PRZEBARWIENIA WYCENIAMY INDYWIDUALNIE