Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00
sob: 9:00 – 17:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

ThermageSkin

 

 

ThermageSkin to technologią, która jako jedyna jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przed zabiegami frakcyjnymi przy pomocy SubAblacji.

Działanie to polega na użyciu Frakcyjnej RF (FRACTIONAL RF) lub inaczej matrycowej (Matrix). Działają tu głowice z pozłacanymi dotykowymi pinami lub gładką siateczkowatą powierzchnią.

Technologia ta zamiast lasera wykorzystuje prąd RF (ang. Radio Frequency). Efekt działania laserów frakcyjnych można porównać obrazowo do stożkowego uszkodzenia naskórka lub naskórka i skóry właściwej (ablacji, której głębokość zależy od rodzaju lasera) gdzie podstawą stożka jest naskórek a wraz z głębokością jego średnica maleje – efektowi ablacji towarzyszy bardzo niewielki obszar koagulacji.

Sukces technologii SubAblacji polega na odwróceniu przykładowego stożka – tutaj niewielkiej powierzchni ablacji towarzyszy duży obszar koagulacji i grzania objętościowego, którego powierzchnia rośnie wraz z głębokością działania.

 

0006 2016-11-02, 12_25_21

 

 

Właśnie dzięki temu zabiegi wykonywane w tej technologii charakteryzują się maksymalnym efektem podgrzania tkanek skóry (koagulacja i grzanie objętościowe) i głębokością penetracji zapewniającą optymalne efekty przy minimalnej powierzchni uszkodzonej skóry. Jednocześnie do minimum ograniczono okres rekonwalescencji (makijaż możemy nakładać już w 12 godzin po zabiegu podczas gdy dla technologii laserowych bezpieczny okres to około 48h)

 

0007 2016-11-02, 12_25_29

Energia prądu RF pozwala wykonywać zabiegi skuteczne i bezpieczne, niezależnie od karnacji skóry, opalenizny, pory roku.

Z uwagi na  rezygnację z wykorzystania laserów nie istnieje zagrożenie powstania przebarwień i innych komplikacji związanych z technologiami bazującymi na energii światła.

Wskazania do zabiegu w obszarze twarzy i ciała:

  • minimalizacja zmarszczek
  • ujędrnianie skóry twarzy
  • remodeling kolagenu
  • poprawa opadającego konturu twarzy
  • ujędrnianie ciała ( brzuch po ciąży, utrata wagi )
  • korygowanie rozstępów w fazie wczesnej – kolor czerwony

 

Zaawansowane technologie:

  • inteligentny system reakcji bez szoku igłowego
  • technologia rozróżniania partii twarzy
  • dostosowanie pulsu czasu pracy
  • system bezigłowy