Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Modente FaceLift®

Skuteczność zabiegów MODENTE osiągana jest dzięki wykorzystaniu działania czterech źródeł energii:

 

 

4

Mechaniczna manipulacja poprzez endomasaż:

  • Stymuluje drenaż limfatyczny oraz perfuzję krwi (udrażnianie przepływ płynu międzykomórkowego ze skóry właściwej i z górnych partii tkanki podskórnej do systemu limfatycznego)
  • Zwiększa aktywność fibroblastów
  • Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych
  • Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła

Dodatkowo  działanie światła podczerwonego i fal radiowych:

  • Zwiększa perfuzję krwi i zwiększa dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny. Zwiększa aktywność fibroblastów.
  • Ujędrnia skórę.

940 nm laser IR poprawia elastyczność skóry, odbudowuje kolagen . Energia RF ogrzewa tkankę podskórną i powoduje kurczenie włókien kolagenowych. Endomasaż   zwiększa perfuzję krwi i pobudza metabolizm tłuszczów, a podciśnienie pobudza przepływ limfy.

 

Podczerwień bliska redukuje impedancję skóry poprzez jej nagrzanie, a energia RF głęboko przenika do tkanki łącznej. Synergiczne połączenie podczerwieni bliskiej i energii RF zwiększa wewnątrzkomórkowe przenikanie tlenu podczas nagrzewania skóry.

 

Podciśnienie oraz specjalnie zaprojektowane wałki oddziałują na wnikanie RF, które sięga aż do 5-15mm. Jednocześnie mechaniczna manipulacja podciśnienia oraz wałka podszczypuje i napina włókienka tkanki łącznej. W efekcie skutecznie wzmacnia ścianki naczyń włosowatych, zwiększa drenaż limfatyczny, pobudza metabolizm.

 

Technologia dzięki której podciśnienie przenika do fałdów skórnych powoduje, że RF penetrują do określonego fałdu skórnego wyraźnie poprawiając skuteczność i bezpieczeństwo nawet w przypadku zabiegów w okolicach górnej powieki.