W swojej ofercie posiadamy 2 preparaty do mezoterapii igłowej.

Pierwszy z  nich to REDENSITY [I] Light Filling – przywrócenie młodości.

Nowa koncepcja zabiegu odbudowy skóry z wykorzystaniem kwasu hialuronowego łączy w sobie techniki wypełniania i mezoterapii.
Formuła TEOSYAL® Redensity I zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach głęboko nawilżających oraz wyselekcjonowane składniki wspomagające proces odzyskania prawidłowej gęstości skóry właściwej.
Kompleks aminokwasów stymuluje wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, a także reguluje proces gojenia oraz odbudowy tkanek. Obecna witamina B6 niezbędna jest w metabolizmie komórek skóry. Z kolei minerały: cynk i miedź biorą udział w procesie syntezy DNA i zwiększają proces powstania nowych komórek.
Kompleks TEOSYAL® Redensity I zawiera także lidokainę – substancję znieczulającą, zapewniającą komfort podczas zabiegu iniekcji.


Wskazania:
– Wiotka skóra
– Pozbawiona blasku
– Z drobnymi zmarszczkami
– Odwodniona

Podczas zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. Technika powierzchownych mikrowkłuć do naskórka sprawia, że produkt dozowany jest w takiej samej ilości na całej powierzchni. Preparat można stosować na twarzy, szyi oraz dekolcie.

 Efekt:
– wyraźnie wygładzone rysy twarzy
– zanik tzw. ciemnych obszarów.
– skóra jest zagęszczona
– gładka
– odpowiednio nawilżona, dzięki czemu odbija światło i jest pełna blasku.

Druga nasza propozycja to Cytocare S-Line.

Nawilżenie i działanie antyoksydacyjne, spektakularny efekt rozświetlający

Pierwszy skin booster w ampułkostrzykawce poddany sterylizacji poprzez filtrację aseptyczną gwarantującą zachowanie spójności wszystkich składników.

CYTOCARE S Line

To niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Rewitalizacja, nawilżenie skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Rekomendowana szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.

  • Dla mężczyzn i kobiet
  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • W każdym wieku, od skóry młodej po dojrzałą

CYTOCARE S Line to więcej niż produkt anti-aging, działa synergicznie zarówno w głębokich jak i w powierzchownych warstwach skóry co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację.

Ekskluzywna formuła

Nieusieciowany kwas hialuronowy + Rejuvenating Complex CT50

Optymalizacja

CYTOCARE S Line zawdzięcza wysoką efektywność swojej ekskluzywnej formule zgodnie z przeprowadzonym przez niezależne francuskie laboratorium badaniem in vitro.

Optymalizacja aktyoksydantów – ochronna siła kwasu hialuronowego w Rejuvenating Complex.

Najwyższa skuteczność antyoksydacyjna i ochronna in vivo.

 

Tabela 1. Badanie wykazało, że jedynie CYTOCARE S Line skutecznie chroni KERANOCYTY przed promieniowaniem i jako jedyny posiada właściwości antyoksydacyjno-ochronne.

Optymalizacja potencjału uwadniającego kwasu hialuronowego w Rejuvenating Complex.

Najwyższy potencjał nawadniający in vivo.

 

Tabela 2. Badanie wykazało, że jedynie CYTOCARE S Line w istotnym stopniu stymuluje syntezę GaGs, co oznacza wysoki potencjał nawadniający.

Poziom satysfakcji lekarza:

  • poziom nawilżenia – 97%
  • poprawy blasku skóry – 97%

Poziom satysfakcji pacjenta:

  • poziom nawilżenia – 99%
  • poprawy blasku skóry – 98%

Badanie przeprowadzone na grupie 108 pacjentów. Badanie satysfakcji przeprowadzone zostało po zakończeniu protokołu (3 sesje w odstępach 3-tygodniowych).

Tolerancja

CYTOCARE S Line jest bardzo dobrze tolerowany. W trakcie badania klinicznego, jedynymi działaniami niepożądanymi były: krwawienie i ból wynikające z iniekcji a nie związane z preparatem. Badanie przeprowadzone na grupie 108 pacjentów.

Opakowanie

  • Sterylne strzykawki jednorazowego użytku wykonane z wysokiej jakości szkła
  • Ekskluzywny, bezpieczny i ergonomiczny uchwyt dla komfortu palców i dokładności iniekcji
  • Blister zaprojektowany w celu łatwego wyjmowania strzykawki i igieł

Który preparat wybrać ?

Zdaj się na naszą opinię i wstępna konsultacje kosmetologiczną, która pozwoli określić idealne rozwiązanie dla Ciebie