logo

 

 

Przez ponad 50 lat, Maria Galland poświęcała całą swoją energię na rzecz wielkiego celu – harmonizacji wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Francuska „grande dame”, Maria Galland, postrzegała skórę jako „mozaikę różnorodnych potrzeb”, której idealny wygląd zapewnia indywidualnie dobrana pielęgnacja.

We wczesnych latach 60-tych, Maria Galland współpracowała z dermatologami, aby stworzyć unikalny koncept: system zabiegowy odpowiadający potrzebom poszczególnych stref skóry.
W swoim paryskim apartamencie Maria Galland proponowała specjalistyczne konsultacje, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Wkrótce po tym ruszyły pierwsze laboratoria i centra produkcyjne marki. Niedługo później Maria Galland założyła swój pierwszy salon piękności, przy paryskiej alei Rue Chateaubriand.

Obecnie jej wyjątkowa filozofa indywidualnej pielęgnacji skóry jest nadal rozwijana w ponad 40 krajach, 10,000 salonów i 100 luksusowych hotelach, które mogą pochwalić się szeroką gamą produktów, unikalnymi protokołami zabiegowymi i silnym duchem innowacji.
Po dzień dzisiejszy, ta międzynarodowa marka kosmetyczna, bazuje na trzech kluczowych wartościach: osobowości, radości życia i oczywiście…paryskim uroku.

Witaj w świecie Maria Galland!

.

.

nagrody


 

kosmetyki

Czym są zabiegi kokonowe ?
Kultowe zabiegi opracowane, aby spełnić marzenia kobiet o pięknej skórze.

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych, firmowy masaż oczyszczający i modelujący, maska oczyszczająca, maska kremowa ,otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Cała procedura opiera si na ciepłych ręcznikach zabiegowych, które relaksują skórę i mięśnie. W tym zabiegu nie występują „zwykle” toniki czy mleczka. Tonizacja jest jak połączenie serum z tonikiem wzmacniana działaniem protein jedwabiu, alg i witamin.

Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia.  Mamy do wyboru zabieg kokonowy nawilżający, rozświetlający i ujędrniający. Na nawilżenie składa się szereg składników aktywnych w tym laminaria digitata, glikogen, cała plejada witamin. Kokon rozświetlający łączy w sobie działanie oczyszczające – kwas salicylowy, glinki, antyoksydacyjne , odżywcze, nawilżające i wreszcie rozświetlające skóry matowe, zmęczone i pozbawione witalności. Kokon ujędrniający to przede wszystkim proteiny pszenicy, witaminy, różowa glinka napinająca i wiele innych. W trakcie zabiegu kosmetolog dobiera esencje zabiegowe bazujące na białej trufli, czarnej orchidei, malachicie ,srebrze i kawiorze. Zabiegi są tak bogate, że współpracą z marką mogą się pochwalić tylko najlepsi.