Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Lipoliza podbródka kofeiną

CelluCare to wyjątkowo zbilansowany koktajl do mezoterapii igłowej przeznaczony do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu oraz likwidacji zlogów tłuszczowych. W skład preparatu wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy. Są to trzy kluczowe składniki redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.

 

Niezwykle istotny jest fakt, że Cellucare w widocznym stopniu wygładza skórę. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu punktowym lub liniowym obszarów ciała dotkniętych probleme z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 

Opatentowana przez Laboratorium RevitaCare wyjątkowa formuła medyczna CelluCare jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osiągnięcia niezwykłej skuteczności w likwidacji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo CelluCare to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zabieg cieszy się od lat ogromnym powodzeniem wśród pacjentów na całym świecie.


Aktywizacja spalania tłuszczu, redukcja zapasów tłuszczu

Zawierający składnik spalający tłuszcz, CelluCare®  stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii. Ponadto, pierwiastki śladowe maksymalizują aktywność odpowiednich enzymów.


Nasilenie mikrocyrkulacji oraz drenażu

Kofeina pobudza mikrocyrkulację skórną, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.


Poprawa wyglądu zewnętrznego tkanki skórnej

Nawilżające właściwości kwasu hialuronowego nadają skórze miękkość i gładkość. Pierwiastki śladowe pobudzają komórki i bardziej wzmacniają skórę. Kwas hialuronowy dodatkowo kondycjonuje i wygładza skórę.