Manicure japoński

Manicure japoński jest dla pań, które lubią, aby ich paznokcie były trochę mniej kolorowe, ale również przykuwały uwagę stopniem zadbania, zdrowia i pielęgnacji, bez stosowania lakierów bezbarwnych czy tzw. lakierów „nude” – bladoróżowych lub jasnokremowych. Manicure japoński wywodzi się, jak sama nazwa wskazuje, z Japonii i liczy sobie – bagatela 400 lat. Jego efektem są mocne, zdrowe i niesamowicie błyszczące paznokcie. Zabieg polega na wzmocnieniu, uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Idealny dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Nie może być natomiast bezpośrednio wykonywany po zdjęciu przedłużonych paznokci, akrylowych czy żelowych, ponieważ płytka paznokcia jest zbyt cienka.

Podczas zabiegu użyte zostają preparaty zawierające witaminy A i E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni. Efekt: piękne, zdrowe a przede wszystkim na wysoki naturalny połysk paznokcie, którego przez  najbliższe tygodnie nie zniwelują zmywanie naczyń czy też inne prace domowe.

Czas trwania: 45 min                            Cena: 35 zł


 

 

 

Manicure klasyczny

Dla osób ceniących klasykę i możliwość szybkiej zmiany koloru lub powrotu do naturalnego koloru płytki, manicure tradycyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pracujemy na sprawdzonych lakierach ponieważ cenimy ich trwałość i paletę kolorów, która szybko dostosowuje się do obecnych trendów.

Czas trwania: 1h                                  Cena: 40 zł


 

 

Manicure hybrydowy

To świetne rozwiązanie dla osób ceniących trwałość i czas, pod warunkiem, że lakiery będą doskonałej jakości a personel świetnie przeszkolony i doświadczony. Tak właśnie jest u nas. Pracujemy na różnych markach ze względu na ciekawe palety i nowe innowacyjne rozwiązania, których nie zapewni nam jedna firma. Mamy w ofercie tak szeroką gamę kolorów, że nawet dla bardzo wymagających klientów znajdą się rozmaite palety – od klasycznych, po neonowe, połyskujące brokatem i matowe. Jesteśmy bardzo staranni w wykonaniu. Wszystkie nasze narzędzia są sterylizowane i szczególnie dbamy o higienę takich zabiegów.

Czas trwania: 1,5h                             Cena: 60zł


 

 

Pedicure SPA

Linia Pedi Med została stworzona z myślą podologiczną to oznacza profesjonalną pielęgnację stóp z rytualem SPA. Zabieg obejmuje kąpiel stóp w soli Pedi Med., peeling do stóp, maskę silnie regenerującą, dezynfekującą i nawilżającą, masaż stóp ale także frezowanie stóp, manicure stóp i malowanie.

To najwięcej co możesz dać swoim stopom.

Główne składniki aktywne :

  • Mocznik
  • Alantoina
  • D-panthenol
  • Kwas mlekowy
  • Lanolina
  • Witamina E
  • Olej ze słonecznika
  • Wosk pszczeli
  • Masło shea

Czas trwania: 2h                           Cena: 12-140zł (malowanie hybrydowe lub klasyczne)


 

 

Pedicure hybrydowy

Podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego stosujemy techniki zaczerpnięte dzięki szkoleniom Pani Marzeny Kanclerskiej NailSpa Warszawa. Staramy się sprecyzować oczekiwania klienta i dołączyć do nich nasze rady odnośnie kolorów i ich połączeń. Potrafimy uwydatnić kształt paznokci, wystylizować lub wycieniować w pożądanym obszarze. Mat, błysk, neon, french, kolor, zdobienie hybrydowe czy wieczorny szyk – Ty wybierasz, my podpowiadamy ! Nienaganna sterylizacja autoklawem, preparaty odkażające i najwyższa czułość na punkcie czystości będą gwarantem Twojego bezpieczeństwa a komfortowy fotel z masażem pozwoli Ci się odprężyć na każdym etapie zabiegu.

Czas trwania: 1,5h                  Cena: 90-110 zł (ze skarpetą lub bez)


 

 

Pedicure klasyczny

Stopy to najodleglejsza część ciała a jednak strefa na którą wszyscy zwracamy uwagę, kobiety i mężczyźni. Pielęgnacja stóp jest bardzo istotna choćby ze względów praktycznych. Poruszamy się na nich codziennie,przez co powstają pęknięcia, zadrapania, zgrubienia, wysuszenie lub nadpotliwość.

Odpowiednia pielęgnacja w gabinecie w połączeniu z pielęgnacją domową jest kluczem do sukcesu. Bardzo istotnym elementem jest systematyczność w przypadku stóp problematycznych. Nie mniej istotne są paznokcie – ich odpowiednie opiłowanie, kształt lub wyprowadzenie paznokci wrastających. Tą całą procedurę przeprowadzamy w najbardziej sterylnych warunkach, wykorzystując autoklaw i całą rzeszę preparatów odkażających i dezynfekujących. Staramy się aby zabieg był przyjemny, jak najbardziej efektywny i trwały.Pracujemy na preparatach OPI, CDC, Gehwol, Sehe, Monduniq.

Czas trwania: 1,5h             Cena: 70-90 zł (ze skarpetą lub bez)