Jagiellońska 32
Skierniewice

79 50 50 980


ZAPRASZAMY:
pn-pt: 9:00 – 20:00
sob: 9:00 – 17:00


Klinika SkinMedical to miejsce stworzone w wyobraźni już wiele lat temu. Chcieliśmy zaproponować coś zupełnie innego niż to z czym stykaliśmy się często w takich gabinetach czy klinikach. Miejsce, które mimo bardzo komfortowych wnętrz i szerokiej oferty zabiegowej będzie […]

 

created by a4studio.pl

 

Pielęgnacja stóp

IMG_5613-58(5).jpg

 

[accordion title=”Zabiegi:” toggle=”false” toggle_position=”right”]

[accordion_item title=”Pedicure klasyczny”]

Stopy to najodleglejsza część ciała a jednak strefa na którą wszyscy zwracamy uwagę, kobiety i mężczyźni. Pielęgnacja stóp jest bardzo istotna choćby ze względów praktycznych. Poruszamy się na nich codziennie,przez co powstają pęknięcia, zadrapania, zgrubienia, wysuszenie lub nadpotliwość.

Odpowiednia pielęgnacja w gabinecie w połączeniu z pielęgnacją domową jest kluczem do sukcesu. Bardzo istotnym elementem jest systematyczność w przypadku stóp problematycznych. Nie mniej istotne są paznokcie – ich odpowiednie opiłowanie, kształt lub wyprowadzenie paznokci wrastających. Tą całą procedurę przeprowadzamy w najbardziej sterylnych warunkach, wykorzystując autoklaw i całą rzeszę preparatów odkażających i dezynfekujących. Staramy się aby zabieg był przyjemny, jak najbardziej efektywny i trwały.Pracujemy na preparatach OPI, CDC, Gehwol, Sehe, Monduniq.
[/accordion_item]

[accordion_item title=”Pedicure hybrydowy”]

Podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego stosujemy techniki zaczerpnięte dzięki szkoleniom Pani Marzeny Kanclerskiej NailSpa Warszawa. Staramy się sprecyzować oczekiwania klienta i dołączyć do nich nasze rady odnośnie kolorów i ich połączeń. Potrafimy uwydatnić kształt paznokci, wystylizować lub wycieniować w pożądanym obszarze. Mat, błysk, neon, french, kolor, zdobienie hybrydowe czy wieczorny szyk – Ty wybierasz, my podpowiadamy ! Nienaganna sterylizacja autoklawem, preparaty odkażające i najwyższa czułość na punkcie czystości będą gwarantem Twojego bezpieczeństwa a komfortowy fotel z masażem pozwoli Ci się odprężyć na każdym etapie zabiegu.
[/accordion_item]

[/accordion]