Warunki promocji lojalnościowej KWARTALNIK:

 1. Klient podczas wizyty w SkinMedical od dnia 1 września 2017 do 31 listopada 2017 otrzymuje kartę lojalnościową Kwartalnik
 2. Klient, który korzysta z różnych zabiegów może wziąć udział w klasycznym Kwartalniku a to znaczy, że każda kwota wydana w danym dniu w SkinMedical jest wpisywana na kartę.

2a. Klient po 5 różnych wizytach otrzymuje bonus pieniężny w postaci średniej kwoty wydanej dotychczas w SkinMedical

2b. Bonus będący średnią kwotą wydanych pieniędzy w SkinMedical może przeznaczyć wyłącznie na zabiegi w SkinMedical do 15 grudnia 2017r

2c. Jeden wpis do kwartalnika jest sumą wszystkich zabiegów z danego dnia

 1. Klient, który rozpoczyna serię zabiegową na twarz ( lub ciało) po 4 skończonych zabiegach otrzymuje 5 najdroższy zabieg gratis, dzięki temu bierze udział w opcji kwartalnika DRUGA TWARZ. Wersja ta dotyczy wyłącznie zabiegów na twarz lub ciało.

3a. Jeśli klient rozpoczyna serię zabiegów na twarz, ale korzysta również z innych zabiegów w SkinMedical – może otrzymać dwie karty – jedną jako klasyczny kwartalnik i drugą jako Druga Twarz. Dzięki temu zbiera profity ze wszystkich wizyt w SkinMedical

 1. Klient, który jest zdecydowany wykonać minimum 6 zabiegów na twarz lub ciało może wziąć udział w kwartalniku DRUGA TWARZ EXTRA, dzięki temu kluczowy, najdroższy zabieg w serii otrzyma gratis. Oprócz tego otrzyma mini produkt do domu gratis oraz bierze udział w losowaniu nagród o wartości 100-200-300-400 zł.
 2. Osoby biorące udział w kwartalniku Druga Twarz biorą udział w losowaniu nagród o wartości 100-200-300-400zł. Losowanie odbędzie się 7.12.2017 roku.
 3. Promocja nie podlega wymianie na pieniądze
 4. Promocja jest imienna i może ją wykorzystywać tylko osoba, która go dostała
 5. Promocja nie może zostać uwzględniona przy zakupie zaproszenia, ponieważ dotyczy wykonanych zabiegów.
 6. Kwartalniku nie wydajemy za zabiegi medycyny estetycznej, przedłużania rzęs oraz microblandingu.
 7. SkinMedical zastrzega sobie prawo do wyłączenia z promocji usług, które mogą się pojawić jako NOWOŚĆ w okresie od 1 września do 31 listopada a których nie było w ofercie przed wprowadzeniem promocji.
 8. Promocje nie łączą się z indywidualnymi zniżkami klientów
 9. SkinMedical nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie Kwartalnika
 10. SkinMedical nie wydaje ponownie zgubionych Kwartalników
 11. Przypadki nie otrzymania kwartalnika z naszej winy będą rozstrzygane indywidualnie
 12. Kwartalnika nie otrzymują osoby, które wykorzystują zaproszenie.